Dizertační práce J.F.Kennedyho

Text dotazu

Dobrý den,máte prosím knihu "Proč Anglie spala" nebo disertační práci "Usmíření v Mnichově"?

Odpověď

Dobrý den,
vydaná disertační práce J.F. Kennedyho "Proč Anglie spala" je dostupná pouze v originálním anglickém jazyce (Why England slept) v knihovně Ústavu pro Soudobé dějiny AV ČR, sign. sign. 1276/95 (http://aleph.lib.cas.cz/F/?local_base=AV&func=find-c&ccl_term=IDN=000350385).
* KENNEDY, John F. Why England Slept. New York: Dolphin Books, 1962. 200 s.
 
Nalezli jsme informaci, že tato práce byla původně pojmenovaná Setkání v Mnichově, ale později byla přejmenovaná na zmíněnou Proč Anglie spala.
Viz odkazy http://cs.wikipedia.org/wiki/John_Fitzgerald_Kennedy , http://www.panovnici.cz/john-fitzgerald-kennedy. Každopádně jsme žádnou knihu s tímto (či Vámi uvedeným názvem Usmíření v Mnichově) v katalozích nenašli.
 
Záznam knihy Proč Anglie spala naleznete v online Souborném katalogu ČR (SKC) na adrese http://aleph.nkp.cz/F) či portálu Jednotná informační brána www.jib.cz. Pokud byste měla o knihu zájem a nejste čtenářkou knihoven AV ČR, můžete se prostřednictvím vaší knihovny domluvit na jejím zprostředkování díky meziknihovní službě (více informací o službě na adrese http://www.knihovny.cz/co-knihovna-nabizi/sluzby/175-meziknihovni-sluzby).
 

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.12.2012 18:18

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu