Disertační práce

Text dotazu

Existuje speciální katalog disertačních prací? Jde mi o práci z roku 1989.
O.Zajíček NK 0137293 nebo ABC 080. Díky!

Odpověď

Dobrý den,

pod systémovým číslem 0137293 jsme žádný záznam nenalezli.

Z roku 1989 má Národní knihovna ve svém fondu dva svazky Bibliografického katalogu ČSFR : České disertace a autoreferáty :

[Č. záznamu: 000822031]

Bibliografický katalog ČSFR : České disertace a autoreferáty : Soupis disertací, na jejichž podkladě byla v r. 1989 udělena hodnost kandidáta a doktora věd / Zprac. Jana Malá. -- Praha : Národ. knihovna, 1993.

 [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000822031&local_base=NKC

Knihy si můžete prohlédnout ve studovně Referenčního centra NK ČR.

Další Vámi uváděný údaj je lokační značka ABC 080, která patří :

Univerzita Karlova v Praze - 1.lékařská fakulta a Všeobecná fakultní nemocnice - Ústav klinické a experimentální stomatologie - středisko vědeckých informací  Karlovo náměstí 32, 121 11  Praha 2