diplomové práce

Text dotazu

Dobry den, studuji v zahranici a potrebovala bych ke zpracovani sve diplomove prace precist diplomove prace studentu v Ceske republice (predevsim Praha), ktere se tykaji romanu soucasneho ceskeho spisovatele Milose Urbana. Kde a jak tyto diplomove prace vyhledat? Je mozna konzultace DP on-line? Dekuji.

Odpověď

Dobrý den, Univerzita Karlova, která nabízí nejvíce oborů zaměřených na sociální a humanitní vědy, má záznamy novějších kvalifikačních prací (bakalářské, diplomové atd.) zpracovány ve svém elektronickém katalogu (http://ckis.cuni.cz/F/?func=find-a-0&local_base=pppal). Univerzita také nabízí přístup k těmto pracím v digitální podobě prostřednictvím digitálního repozitáře ( http://repozitar.cuni.cz ), přístup je však umožněn pouze studentům a pracovníkům UK. Veškeré informace naleznete na adrese http://knihovna.jinonice.cuni.cz/KSV-166.html .
 
K Vašemu dotazu jsme se nám podařilo vyhledat pouze jedinou práci:
Prokop, Daniel. Miloš Urban kontra literární kritika [rukopis] . Vedoucí práce Anna Jonáková. Praha, 2007. 49 listů. Bibliografie na listě 46-49.

- práce je uložena ve Středisku vědeckých informací UK FSV, více informací byste nalezla přímo v katalogu.
Je také možné, že některé práce se z části Miloši Urbanovi věnují, mohou se však zabývat širší problematikou a v názvu ho nezmiňují (např. současný český román, čeští spisovatelé současnosti apod.) Pokud se však tyto informace v záznamu práce nevyskytují, je velmi obtížné práci dohledat.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

17.12.2008 10:18

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu