Diplomová práce - motivace zaměstnanců

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké knihy jsou
nejvhodnější pro zpracování diplomové práce týkající se motivace
zaměstnanců.

Odpověď

Dobrý den,

publikací věnujících se tématu motivace zaměstnanců vyšla celá řada, jejich záznamy si můžete vyhledat prostřednictvím elektronického katalogu Národní knihovny ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc ) zadáním spojení motivace and zaměstnan? nebo motivace and pracovn? do vyhledávacího pole Předmět.

Znaménko "?" zadané termíny pravostranně rozšiřuje o libovolný počet znaků.

Při výběru byste se měla zaměřit zejména na odborné publikace, doporučujeme vyvarovat se příruček typu "x rad jak motivovat své zaměstnance". Diplomová práce by také neměla být pouhou kompilací nastudovaných faktů (pokud to její téma a zadání přímo nevyžaduje), ale měl by se v ní objevit i Váš přínos, vhodná by mohla být například analýza nebo průzkum, ale záleží samozřejmě na Vašem uvážení. Kladně hodnoceno bude také jistě použití cizojazyčných pramenů.

Určitou inspirací by pro Vás mohly být zdroje, které jsme doporučovali v podobném dotazu Ptejte se knihovny. Dotazy i s odpověďmi jsou k dispozici ve volně dostupném archivu služby, ve kterém lze i vyhledávat, tato konkrétně na http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2010/literatura-motivace-zamestnancu/.

Pokud nenavštěvujete Národní knihovnu ČR a nemáte zájem si průkaz zřídit (více informací o registraci v NK ČR případně na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Jak_to_tady_chodi&submenu3=98) , dostupnost vybraných dokumentů v dalších českých knihovnách je možné ověřit prostřednictvím Souborného katalogu ČR (http://aleph.nkp.cz/cze/skc ) nebo portálu Jednotné informační brány (http://www.jib.cz) .

Zajímavé by pro Vás mohly být také články k uvedenému tématu, k jejich vyhledání můžete využít článkovou databázi ANL - Články v českých časopisech, novinách a sbornících (http://sigma.nkp.cz/cze/anl ), hledat můžete opět podle klíčových slov uvedených výše. Databáze ANL obsahuje pouze citace článků, kromě denního tisku nabízí také záznamy článků z odborných periodik.

Další vhodné zdroje byste mohla nalézt také v Souborném katalogu Vysoké školy ekonomické (http://library.vse.cz/aleph/ ), v knihovně CERGE-EI (http://www.cerge-ei.cz/library/ ) v Centrálním katalogu Univerzity Karlovy (http://ckis.cuni.cz/ ) nebo v knihovně školy, kterou studujete.

Obor

Psychologie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

22.02.2011 15:53

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu