Diferenciální rovnice druhého stupně

Text dotazu

Hledám vázanou knihu, překlad z ruštiny do češtiny, z roku 1958-1960, vysdalo SNTL, autor - sovětský akademik AV ZSSR

Odpověď

Dobrý den,
pátrala jsem po knize, o které jste nám zaslal některé údaje. Prošla
jsem několik souborných katalogů, Českou národní bibliografii a jediný
titul, který by odpovídal je:
PANOV, Dmitrij Jurjevič
Příručka k numerickému řešení parciálních diferenciálních rovnic:
Určeno věd. pracovníkům, inž. a posluchačům techniky, SNTL 1958