Developerské projekty

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se informovala, zda existuje nějaká dostupná literatura týkající se developerství a developerských projektů v Praze, potažmo ČR? Ideálně zaměřena i na historii a vývoj této problematiky.
Předem děkuji za odpověd.

Odpověď

Dobrý den,

 

děkujeme za Váš dotaz. Doporučil bych Vám projít si následující výsledky vyhledávání z databází theses.cz a Google scholar:

  1. Theses.cz: https://theses.cz/vyhledavani/?search=Developerstv%C3%AD+a+developersk%C3%A9+projekty+v+Praze

 

  1. Google scholar: https://scholar.google.cz/scholar?hl=cs&as_sdt=0,5&q=Developerstv%C3%AD+a+developersk%C3%A9+projekty+v+Praze&scisbd=1

 

Databáze Theses.cz archivuje absolventské práce z rozličných univerzit. Pokud objevíte nějakou práci, která Vás zaujme, doporučuji Vám projít si použitou literaturu, ve které máte velké šance, že objevíte další zajímavé publikace. Databáze Google Scholar také archivuje absolventské práce, ale obsahuje také další odborné články v recenzovaných časopisech a bibliografické citace odborných knih. Pokud objevíte nějaký zajímavý článek, doporučuji Vám prostudovat si také použitou literaturu.

 

Doufám, že jsem Vám pomohl a v případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Obor

Technika, technologie, inženýrství

Okres

--

Knihovna

Národní technická knihovna

Datum zadání dotazu

09.04.2018 15:18

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu