Definice pojmu

Text dotazu

Dobrý den,

chtěla bych se poradit, kde bych našla definici slova vliv, přesněji subjektivní vliv, ve smyslu Subjektivní vliv reklamy na studenty.

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

definici slova vliv naleznete v Sociologickém slovníku (Jandourek, Jan. Sociologický slovník. Vyd. 1. Praha : Portál, 2001285 s.).

Dále bych Vám doporučila tyto zdroje:

  • Reifová, Irena. Slovník mediální komunikace. Vyd. 1. Praha : Portál, 2004. 327 s.
  • Hartl, Pavel, 1934-. Psychologický slovník.  Pavel Hartl, Helena Hartlová. Vyd. 1. Praha : Portál, 2000. 774 s.

Použité zdroje

online katalog Městské knihovny Jindřichův hradec