David Almond

Text dotazu

Dobrý den, poptavam knihu Tajemný skellig David Almond

Odpověď

Dobrý den,

knihu máme ve fondu knihovny, dokonce 10 kusů. Zde najdete přehled všech půjčoven, kde knihu mají - https://katalog.kmhk.cz/clavius/l.dll?cll~P=231546.

V současné době je na většině poboček půjčená, musela byste si knihu zarezervovat a počkat, až se vrátí. Nebo si s průkazkou z jakékoliv pobočky můžete dojet do knihovny do Plotišť, kde je momentálně volně k půjčení. Tato naše pobočka má otevřeno v úterý od 13 do 18, nachází se v ulici Petra Jilemnického čp. 400 (budova pošty, linka MHD č. 15).