Datum vydání knihy

Text dotazu

Vážení,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc - v souvislosti s prací na fotokronice našeho města bych potřeboval zjistit datum vydání knihy s názvem - ČECHY - díl IV. - Polabí, nakladatelé Šimáně a Vilím X.Ú., kresby v knize od A. Lewyho.
Můžete-li mi zjistit a sdělit tento údaj, budu Vám velice vděčen, v knize jsem jej totiž uvedený nikde nenalezl.
Děkuji předem za pochopení a kladné a brzké vyřízení.

Odpověď

Česká národní bibliografie uvádí tyto údaje:
Čechy. Díl IV., Polabí / společnou prací spisovatelův a umělců českých vedou Fr. Ad. Šubert a F.A. Borovský. - V Praze : J.Otto [188-?]