Darování knih knihovně

Text dotazu

Dobrý den. Stěhuji se letos a do nového domova mi nevleze spousta knih které jsem nashromáždila za svého života. Proto se ptám jestli je můžu darovat knihovně. Děkuji za odpověď Stonawská.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za nabídku, ale bohužel již neprovozujeme antikvariát a na darované knihy nemáme místo.

Můžete využít naši knihobudku na nám. Svobody, kam můžete knihy postupně odnosit, podle toho, jak moc jich máte. Opravdu moc prosíme, postupně, v knihobudce není moc místa.

Případně můžete knihy zavézt do nejbližšího antikvariátu, ten je ve Frýdku-Místku, bližší informace viz odkaz

http://www.eantikvariat.cz/antikvariat-pod-svicnem/