Darování knih

Text dotazu

Dobrý den, zůstala mi po rodičích spousta krásných knih. Je možno je darovat knihovně?
Krásný den

Odpověď

Dobrý den,

možné to je, jsme za ně rádi.

a/ pokud dar ve fondu nemáme a usoudíme, že by o něj měli zájem naši čtenáři, přijmeme ho do fondu

b/ pokud knihu, časopis, CD již máme, ale je v horším stavu než dar, vyměníme je

c/ pokud se nám dar nehodí (kvůli zastaralosti, multiplikátu apod.), nabízíme ho k prodeji

d/ dáme ji do naší knihovničky "Kniha do vlaku" na mosteckém nádraží

Není nutné sepisovat seznam, ani se předem domlouvat. Můžete knihy přinést kdykoliv v otevírací době knihovny na recepci u hlavního vchodu (PO, ÚT, ČT, PÁ 10-18 hodin, SO 9-12 hodin). V případě většího množství, zavolejte na telefonní číslo: 731 549 837 (vedoucí oddělení doplňování fondu paní A. Teclová) a domluvíme se na předání na zadní rampě (PO-PÁ 6:30-15 hodin).