dálkové studium fyzioterapie

Text dotazu

Dobrý den, mám vystudovanou dip. všeobecná sestra a chtěla bych si rozšířit studium, nebo zda-li je možný kurz dálkově studovat fyzioterapii.
Njelépe je-li možnost toto studium v jižních Čechách.

Odpověď

Dobrý den,

 

na podobný dotaz jsme už opakovaně odpovídali, viz: http://www.ptejteseknihovny.cz/dotazy/dalkove-studium-fyzioterapie-rehabilitace.

 

Jak jsme psali v odpovědích na předchozí dotazy, nabídka studia na zdravotnických fakultách vysokých škol příliš nepočítá s externími formami studia oboru fyzioterapie, a to kvůli jeho velmi těsnému propojení s praxí. Dálkově je možné fyzioterapii studovat na Fakultě ošetrovateľstva a zdravotnických odborných študií Slovenské zdravotnické univerzity v Bratislavě (viz http://www.szu.sk/index.php?id=99&menu=46&kgid=8&idpart=4&iddp=5), v kombinovaném programu pak na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (http://fzs.ujep.cz/studium/uchazeci-a-prijimaci-rizeni/kombinovane-studium). Na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích je pak možné v kombinované formě studovat obor Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory (viz http://www.zsf.jcu.cz/cs/ustavy/ustav-socialnich-a-socialnepedagogickych-ved/garantovane-programy-a-obory-1/rehabilitacni-psychosocialni-pece-o-postizene-deti-dospele-a-seniory), který je svou náplní v některých ohledech podobný oboru Fyzioterapie.

Obor

Výchova a vzdělávání

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

02.01.2018 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu