Dají se zakoupit lístky na O5&Radecek v knihovně?

Text dotazu

Dobrý den, 17.5.se koná na střeše knihovny koncert kapely O5&Radecek. Dají se v knihovně zakoupit lístky? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za zájem o akci. Ano, knihovna bude jediným distribučním místem vstupenek na koncert skupiny O5 a Radeček, konající se 17. 5. 2016 na střeše knihovny. Vstupenky bude možné zakoupit na infopultu v přízemí knihovny (hned naproti vchodu) od pondělí 11.4.2016 v ceně 190 Kč v předprodeji a 240 Kč na místě.