Dánská národní bibliografie

Text dotazu

Dobrý den, hledám online katalog dánské národní bibliografie. Tímto Vás prosím o radu, zda prohledávat tento katalog, zda zde opravdu naleznu dánskou národní bibliografii http://rex.kb.dk/primo_library/libweb nebo zda prohledávat toto: http://bibliotek.dk/. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

informace o dánské národní bibliografii jsou uvedené na stránkách http://www.kb.dk/en/kb/service/nationalbibliografi/ ; zde jsou také dva odkazy vyhledávání národní bibliografie.  Jedním z nich je Vámi uvedený REX https://rex.kb.dk/F/?func=file&file_name=find-b&local_base=kgl01&con_lng=ENG (OPAC Royal Library's), druhý je dánský souborný katalogu (http://bibliotek.dk/?lingo=eng), který jste také zmínila.

Tedy oba odkazy by dle informací uvedených na stránkách  The Royal Library měly být adekvátní.

V případě, že byste našla neshody mezi záznamy v těchto zdrojích, můžete se obrátit na tamní virtuální referenční službu "Ask the library" (http://www.kb.dk/en/kub/service/sporgbib/index.html).

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

20.12.2012 13:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu