Čtečka pro půjčování e-knih

Text dotazu

Dobrý den, lze použít pro půjčení e-knih čtečku PoceketBook?
Děkuji Rozsypalová

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.  Tuhle čtečku bohužel použít nelze.

Službu půjčování e-knih lze využít např. na těchto čtečkách: C-TECH Lexis (EBR-61), Energy

eReader Pro HD, inkBOOK Classic 2, inkBOOK Prime, inkBOOK Prime HD, inkBOOK Lumos,

inkBOOK Explore, ONYX BOOX Poke Pro 6“, ONYX BOOX Nova 7.8“, ONYX BOOX Note 10.3“,

ONYX BOOX MAX 2 13.3“. Naopak na některých i dosti rozšířených čtečkách (např. Kindle či

PocketBook) službu využít nelze.