čtečka

Text dotazu

Dobrý den.
Chtěla bych si koupit čtečku knih. Poraďte mi prosím, co čtečka musí umět /po technické stránce/ , abych si mohla stahovat knihy z vaší knihovny.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna nabízí e-knihy ve spolupráci s portálem Palmknihy - eReading s.r.o.  Vypůjčené e-knihy proto lze číst pouze na vybraných čtečkách eReading (4 Touch Light), C-TECH Lexis (EBR-61), Energy eReader Pro HD, inkBOOK Classic 2, inkBOOK Prime.

Také na telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz.

Podrobný postup, jak knihy stahovat, a další důležité informace naleznete na našem webu - https://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/sluzby/pujcovani-e-knih

Pokud Vám něco nebude jasné, tak nám napište, pokusíme se vše vysvětlit.

Přeji vám hlavně hodně zdraví!