ČSN 46 6231

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda je možné u vás vyhledat znění normy ČSN 466231, Inseminace koz. Informace z této normy bych potřebovala pro zpracování mé diplomové práce.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

uvedenou normu si můžete v naší knihovně vypůjčit ke studiu, je v režimu výpůjček do studovny KAŠ.

Jednorázový vstup 20 Kč/den, případně registrace pro studenty 50 Kč/rok a pro studenty ČZU je registrace zdarma.

Normy se nesmí kopírovat.

Pokud budete mít zájem o připravení uvedené normy do studovny (kde pro Vás bude týden připravena) obraťte se prosím na vypujcky@uzei.cz

Výpůjční doba KAŠ: http://www.knihovnasvehly.cz/kontakty/

Těšíme se na Vaši návštěvu