ČSN

Text dotazu

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda jsou k moznosti zapujceni i CSN, hlavne CSN pro stavebnictvi.

Odpověď

Dobrý den,

normy lze studovat prezenčně ve Státní technické knihovně (www.stk.cz). Knihovna normy shromažďuje, v poslední době také v elektronické podobě a měla by mí nejúplnější nabídku.
Většina norem zřejmě vypůjčit nepůjde, zkuste se ale dotázat konkrétněji v STK.