Corporate identity

Text dotazu

Prosim o informaci zda mate k dispozici publikace na tema Korporatni
identita firmy/ Corporate identity. Publikace jak v ceskem, anglickem,
francouzskem jazyce.

Odpověď

Další zdroje můžete dohledat v Souborném katalogu knihovny na adrese http://library.vse.cz.

Literatura:

Vysekalová, Jitka: Image a firemní identita. Praha : Grada, 2009. ISBN

978-80-247-2790-5 (váz.).

Rowden, Mark: Identity : transforming performance through integrated

identity management. Aldershot : Gower, 2004.

Lattenberg, Vivien: Event, aneb, Úspěšná akce krok za krokem : příručka

pro organizátory. Brno : Computer Press, 2010. ISBN 978-80-251-2397-3

(brož.).

Sennett, Richard: The culture of the new capitalism. New Haven : Yale

University, 2006.

Haslam, S. Alexander: Psychology in organizations : the social identity

approach. London : SAGE Publications, 2004.

Achterholt, Gertrud: Corporate Identity : in zehn Arbeitsschritten die

eigene Identität finden und umsetzen. Wiesbaden : Gabler, 1991.

Olins, Wally: Corporate identity : making business strategy visible

through design. Boston : Harvard Business School, 1989.

Bedrnová, Eva: Psychologie a sociologie řízení. Praha : Management Press,

2007.

Brooks, Ian: Firemní kultura : jedinci, skupiny, organizace a jejich

chování. Brno : Computer Press, 2003.

Dědina, Jiří: Management a moderní organizování firmy : nejnovější

přístupy a trendy : organizační vztahy a chování : jednotlivci, skupiny,

týmy : síťové a virtuální organizace, strategické aliance : procesní

organizování : komunikace a rozhodování : organizační kultura

Praha : Grada, 2007.

Hubinková, Zuzana: Psychologie a sociologie ekonomického chování. Praha :

Grada, 2008.

Veber, Jaromír: Management : základy, moderní manažerské přístupy,

výkonnost a prosperita. Praha : Management Press, 2009.

Doucet, Gary: Coherency management : architecting the enterprise for

alignment, agility and assurance. Bloomington : Author House, 2009.

Svoboda, Václav: Public relations : moderně a účinně. Praha : Grada, 2009.

http://www.profit.cz/clanek/verejnost-hodnoti-firmu-podle-jeji-identity.aspx

http://www.istrojirenstvi.cz/clanky/precist.php?nazev=vyznam-firemni-identity&id=1&rubric=14&subrubric=145

http://www.m-journal.cz/cs/public-relations/nastroje-PR/manual-firemni-image---draha-zbytecnost__s315x6576.html