Členství

Text dotazu

Dobrý den, je možné zřízení elektronického členství, nebo se musím dostavit na některou z vašich poboček??
Děkuji

Odpověď

Členství bohužel nejde zařídit elektronicky, musíte se dostavit na některou naši pobočku nebo do ústřední půjčovny, vzít si s sebou občanský průkaz a na místě se zaregistrovat. Registrace na 1 rok pro dospělého stojí 120 Kč, pro děti a studenty denního studia do 26 let 60 Kč, pro seniory nad 60 let a držitele ZTP, ZTP-P 60 Kč, pro seniory nad 70 let zdarma a pro právnické osoby 200 Kč.