Články J. E. Kouly v Mileně

Text dotazu

Vážení, prosím o info k jedinému ročníku časopisu Milena (viz níže záznam z Vaší knihovny) - potřebovala bych precizovat paginaci (foliaci) při citacích v bibliografické příloze k disertační práci. Původně je citace z tohoto časopisu ponechána převážně jen na čísle sešitu, tedy bez příslušného stránkování. Jedná se mi o články/studie, materiálie autora Jana E. Kouly.

Odpověď

Dobrý den,
v ročníku 1948 časopisu Milena jsem dohledala 4 články od J. E. Kouly. Některá čísla stránkování nemají uvedeno.

KOULA, J. E. Malujeme byt. Milena. 1948, č. 8, s. 17-18.
[na s. 17 jsou návrhy, na s. 18 text]

KOULA, J. E. Jen jeden a mlý pokoj. Milena. 1948, č. 9, s. [25]. - Toto číslo je bez paginace

KOULA, J. E. Kam s ním? Čili starý nábytek a nové bydlení. Milena. 1948, č 10, s. 17.

KOULA, J. E. Knihy Milena. 1948, č. 11, s. 15.
[úvaha nebojte se darovat nebo si kouit k vánocům knihu, budete ji moci kam uložit]