citace

Text dotazu

Dobrý deň,

ako mám prosím Vás odcitovať svoje zápisky z prednášok, z ktorých čerpám definíciu do svojej BP?

Vopred ďakujem za skorú odpoveď.

Odpověď

Dobrý den,

přehledně zpracovaný vzor, jak citovat přednášku, naleznete zde:

Nicméně na základě zvyklostí v případě psaní kvalifikačních prací a jejich následného hodnocení u obhajoby bychom Vám doporučili, abyste danou definici problematiky čerpala spíše z odborné literatury (výkladové slovníky, monografie a články k danému tématu) a nikoliv z vlastních zápisků z výuky.