čist pres internet, senior 65+

Text dotazu

zajimalo by me jestli je mozno si prečist knihu online a jakym zpusobem se k tomu propracuji, nemohu se k tomu nejak dostat, nevím jak na to

Odpověď

Dobrý den, ptáte se zřejmě na půjčování e-knih. Tuto službu Knihovna města Plzně poskytuje zdarma svým registrovaným uživatelům.

Ve spolupráci s portálem www.palmknihy.cz  si můžete vypůjčit e-knihu přes katalog knihovny. Délka výpůjčky je 31 dní. Kniha se po uplynutí této doby automaticky znepřístupní, a proto se na ni nevztahuje poplatek z prodlení. Knihu nelze předčasně „vrátit“. Můžete mít zároveň vypůjčeny maximálně 3 tituly. E-knihy je možné číst v aplikaci eReading na zařízeních (tablety, mobilní telefony, některé čtečky ...) s operačním systémem Android nebo iOS. Je možno (v Hudební a internetové knihovně) si půjčit vhodné čtečky inkBOOK Prime HD nebo C-Tech Lexis EBR-61.

Další informace a podrobnosti najdete na níže uvedeném www odkazu.

https://knihovna.plzen.eu/e-knihovna/pujcovani-e-knih/pujcovani-e-knih.aspx

Použité zdroje

webové stránky Knihovny města Plzně