čist pres internet, senior 65+

Text dotazu

zajimalo by me jestli je mozno si prečist knihu online a jakym zpusobem se k tomu propracuji, nemohu se k tomu nejak dostat, nevím jak na to

Odpověď

Dobrý den, ptáte se zřejmě na půjčování e-knih. Tuto službu Knihovna města Plzně poskytuje zdarma svým registrovaným uživatelům.

Ve spolupráci s portálem www.palmknihy.cz  si můžete vypůjčit e-knihu přes katalog knihovny. Délka výpůjčky je 31 dní. Kniha se po uplynutí této doby automaticky znepřístupní, a proto se na ni nevztahuje poplatek z prodlení. Knihu nelze předčasně „vrátit“. Můžete mít zároveň vypůjčeny maximálně 3 tituly. E-knihy je možné číst v aplikaci eReading na zařízeních (tablety, mobilní telefony, některé čtečky ...) s operačním systémem Android nebo iOS. Je možno (v Hudební a internetové knihovně) si půjčit vhodné čtečky inkBOOK Prime HD nebo C-Tech Lexis EBR-61.

Další informace a podrobnosti najdete na níže uvedeném www odkazu.

https://knihovna.plzen.eu/e-knihovna/pujcovani-e-knih/pujcovani-e-knih.aspx

Použité zdroje

webové stránky Knihovny města Plzně

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Plzeň-město

Knihovna

Knihovna města Plzně, p. o.

Datum zadání dotazu

08.01.2021 19:25

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu