Činnosti spadající pod vymezení - profilace knihovního fondu

Text dotazu

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat jaké konkrétní činnosti spadají dle katalogu prací v knihovnách s lokální působností pod položku - profilace knihovního fondu?
Děkuji za odpověď nebo za případný kontakt na koho se obrátit.

Odpověď

Dobrý den,

 

konkrétní činnosti, které spadají pod katalogovou větu "Profilování fondů v knihovnách s lokální působností" nyní nikde uvedeny nejsou.

 

V současné chvíli pracuje Knihovnický institut se zástupci  vybraných knihoven různých typů a velikosti na návrhu novely Katalogu prací pro povolání knihovník a na zároveň se připravuje doporučení Ministerstva kultury pro personální práci v knihovnách. Jeho součástí bude i širší rejstřík knihovnických činností  pro jednotlivé typové pozice a třídy, a výklad, jak s Katalogem prací pracovat. Cílem je usnadnit vedoucím pracovníkům orientaci v Katalogu prací a pomoc při zařazování zaměstnanců do platových tříd včetně vzorových příkladů.

 

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.10.2017 08:27

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu