chtěla bych najít dvě stejné knihy ze sociální tématikou

Text dotazu

chtěla bych najít dvě stejné knihy ze sociální tématikou - jednu v češtině, druhou v originálu angličtině-pokud možno lehčí angličtina

Odpověď

Hezký den,

z fondu naší knihovny bych například mohla doporučit titul WILKINSON, Richard G a Kate PICKETT. Rovnováha: proč je rovnost výhodná pro každého. 1. české vyd. Všeň: Grimmus, 2013, 328 s. ISBN 978-80-87461-09-9.  Jde o překlad anglického originálu WILKINSON, Richard G a Kate PICKETT. The spirit level: why greater equality makes societies stronger. New York: Bloomsbury Press, 2010, xv, 330 s. ISBN 978-1-60819-036-2.

Úroveň angličtiny nemohu posoudit.

Váš dotaz je ale velmi obecný a bylo potřeba ho upřesnit, tak abychom Vám mohli smysluplně pomoci. Můžete se na nás obrátit na mailové adrese knihovnajin@ruk.cuni.cz.

S pozdravem, Alena Matuszková