chtěla bych najít dvě stejné knihy ze sociální tématikou

Text dotazu

chtěla bych najít dvě stejné knihy ze sociální tématikou - jednu knihu v češtině, druhou v originálu angličtině-pokud možno lehčí angličtina

Odpověď

Dobrý den , posíláme Vám záznamy titulů z fondu Středočeské vědecké knihovny v Kladně se sociální tématikou v angličtině a češtině,  první  titul je odborný, druhý je beletrie.

1.Díky MPSV putují peníze správným směrem
Díky MPSV putují peníze správným směrem : ...a neztratí ho ani v navazujícím programovém období. Praha : Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, 2015 41 stran [1, z toho volných 1]
Detail záznamu Zobrazit záznam

J 336637

Půjčovna literatury

místní sklad

  2.Thanks to MoLSA, money goes in the right direction
Thanks to MoLSA, money goes in the right direction : ...which won't be lost in the new programming period either. Prague : Ministry of Labour and Social Affairs of the Czech Republic, 2015 41 stran [1, z toho volných 1]
Detail záznamu Zobrazit záznam

J 336636

Půjčovna literatury

místní sklad

3. A Christmas carol

A Christmas carol = Vánoční koleda / Charles Dickens ; [překlad Lucie Poslušná]. Brno : Computer Press, 2007. 75 s. [1, z toho volných 1]

Anglicko-český slovníček. Část. souběžný český text. Obálkový podnázev: dvojjazyčná kniha
Určeno pro Učebnice rozvíjející slovní zásobu a schopnost porozumět vhodná pro školy i samouky
Předmět.hesla lupa angličtina * lupa čeština * lupa jazyková výuka
Forma, žánr lupa anglické povídky * lupa dvojjazyčná vydání
Konspekt 821.111-3 - Anglická próza, anglicky psaná

J 254967

Půjčovna literatury

místní sklad

Použité zdroje

Katalog Středočeské vědecké knihovny v Kladně.