Chtěl bych vědět název písně podle části textu

Text dotazu

Vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám, proč se táta trápí, proč je stále sám,ze všech krásných dárků nejhezčí ti dám, vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se nám nepodařilo najít informace o interpretovi a názvu této písně. Obecně je dohledávání na základě úryvků textu velmi složité a, vzhledem k tomu, že neexistují žádné specializované databáze písňových textů, úspěšnost podobného pátrání z velké míry záleží na pouhé náhodě.

Děkujeme za pochopení.