Chtěl bych vědět název písně podle části textu

Vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám, proč se táta trápí, proč je stále sám,ze všech krásných dárků nejhezčí ti dám, vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám

bohužel se nám nepodařilo najít informace o interpretovi a názvu této písně. Obecně je dohledávání na základě úryvků textu velmi složité a, vzhledem k tomu, že neexistují žádné specializované databáze písňových textů, úspěšnost podobného pátrání z velké míry záleží na pouhé náhodě.

Děkujeme za pochopení.

Hudba

30.06.2017 18:50

hana píše:
Úterý 13.02.2018 23:04
Tuhle písničku jsem slyšela jako dítě v televizi - 80.léta. Bylo to takové zfilmované, panelákový byt, zpívala to malá holka. Název taky bohužel nevím.
Mirek Stehlík píše:
Pátek 13.04.2018 17:34
Našel jste ???? Také hledám, díky Mirek
Jana píše:
Pondělí 24.09.2018 11:35
Ta malá holka byla moje spolužačka ze základní školy. Jmenovala se Martina Kaluschová. Zpívala v Bambiny di Praga. Ten zpěvák byl v té doě trochu známí, ale nemohu si vzpomenout na jeho jméno. Vyhledávala jsem to na internetu, ale nikde jsem to nenašla. Písnička se jmenovala Vrať se domů mámo. Mám jí někde nahranou na magnetofonu.
Radka píše:
Středa 08.08.2018 00:03
Taky bych ji ráda našla. Zatím se nedaří. Byla to moc krásná píseň
lucie píše:
Sobota 29.12.2018 21:40
Ano, byla to Martina Kaluschová, moje kámoška z ulice :) Bydlela dva domy od nás. Ten zpěvák byl Pavel Liška. Už jsem to taky párkrát hledala, ane na youtube to není.