Chtěl bych vědět název písně podle části textu

Vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám, proč se táta trápí, proč je stále sám,ze všech krásných dárků nejhezčí ti dám, vrať se domů mámo, vrať se zpátky k nám

bohužel se nám nepodařilo najít informace o interpretovi a názvu této písně. Obecně je dohledávání na základě úryvků textu velmi složité a, vzhledem k tomu, že neexistují žádné specializované databáze písňových textů, úspěšnost podobného pátrání z velké míry záleží na pouhé náhodě.

Děkujeme za pochopení.

Hudba

30.06.2017 18:50

hana píše:
Úterý 13.02.2018 23:04
Tuhle písničku jsem slyšela jako dítě v televizi - 80.léta. Bylo to takové zfilmované, panelákový byt, zpívala to malá holka. Název taky bohužel nevím.
Mirek Stehlík píše:
Pátek 13.04.2018 17:34