Chronické přetížení bederní páteře u hráček florbalu

mám dotaz, zda byste mi nenašli nějaké knihy či články k mé bakalářské práci. Téma BP: Možnosti fyzioterapie u chronického přetížení bederní páteře u hráček florbalu.
Nebo klidně pouze k přetěžování bederní páteře u sportovců, problematika florbalu z pohledu fyzioterapie, atd.
Děkuji.
S přáním hezkého dne,
Zuzana Sladká

v příloze zasílám několik citací knih a článků z časopisů.

Pokud byste měla zájem o  více zdrojů, rádi Vám vypracujeme rešerši na dané téma. Formulář žádosti o vyhotovení rešerše naleznete na http://www.nconzo.cz/web/guest/resersni-sluzby.

Přejeme příjemný den

Lékařství

Brno-město

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů - specializovaná knihovna