chemický dým

Text dotazu

Z čeho je složen chemický dým, který se používá jako efekt např. v divadle? Jaké složky obsahuje? Je zdraví škodlivý? Prosím zároveň o doporučení kam a na koho se v oblasti této problematiky obrátit. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, bohužel se nám nepodařilo v našich dostupný zdrojích najít plně uspokojující odpověď na Váš dotaz. Doporučujeme obrátit se na  podobnou službu, jako je Ptejte se knihovny, viz odkaz níže Fyzikální odpovědna Na vaše dotazy z oblasti fyziky jsou připraveni odpovídat odborníci z Matematicko-fyzikální fakulty v Praze.
Adresa odkazu: http://fyzweb.cuni.cz/odpovedna/
Týká-li se Váš dotaz divadelního efektu, můžete zkusit i další podobnou službu pro oblast divadlo, viz odkaz níže http://www.divadlo.cz/infopult-ptejte-se.
V neposlední řadě je možno dotaz konzultovat s Knihovnou Vysoké školy chemicko-technologické v Praze http://knihovna.vscht.cz/.

Obor

Chemie. Krystalografie. Mineralogické vědy

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.01.2013 10:12

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu