Chamurapiho zákoník

Text dotazu

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli máte knížku týkající se Chamurapiho zákoníku, popř. její název. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
máme ve fondu knihy:

Zákony Chammurapiho. - Praha : Csl. akademie ved, 1954. - 215 s. (Sig. 151.621)

Nejstarší zákony lidstva : Chammurapi a jeho předchůdci / Josef Klíma. - Praha : Academia, 1979. - 382 s. (Sig. 508.034)

Zákonik Chammurapiho / Josef Klíma. - Praha : Státní nakladatelství, 1951. - 35 s. (Sig. II 174.874)