Česko-německý slovník pojišťovnictví

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych vědět, zda existuje česko - německý slovník pojišťovnictví a kde je možné ho koupit

Odpověď

Vámi poptávaná publikace existuje s tímto názvem: Pojišťovací česko-německý slovník odborných výrazů z oblasti pojištění, zajištění, teorie rizik, zábrany škod a navazujících disciplin / Leoš Houska, Dagmar Housková, Vojtěch Bočinský, 1. vyd.
Nakl. údaje   Praha : Česká pojišťovna, [1992] , 125 s.

Tento slovník jsme nalezli přes souborný katalog www.caslin.cz a níže si můžete prohlédnout jeho dostupnost, pokud je uvedeno "prezenčně" je možno používat slovník pouze ve studovně dané knihovny jinak jsou tituly k vypůjčení. Pokud pro Vás není ani jedna z níže uvedených knihoven dostupná, obraťte se na svou nejbližší knihovnu, která Vám zprostředkuje zapůjčení titulu přes meziknihovní výpůjční službu.

Národní knihovna Praha
Státní technická knihovna Praha - prezenčně
Moravská zemská knihovna Brno
Vědecká knihovna v Olomouci
Moravskoslezská knihovna v Ostravě
Vysoká škola Báňská -  statut nezjištěn

Dále je možno zakoupit Odborný slovník česko-německý z oblasti ekonomické, finanční a právní - 5. vydání, Datum vydání: 2004, nakladatelství Linde Praha.
Anotace
Slovník obsahuje zhruba 40 000 hesel. Je podstatně obohacen o ryze právní terminologii. Zvýšená pozornost je věnována zejména oblastem, jako je pojišťovnictví, cla, bezpečnost, policie, kriminalita aj. Některé základní pojmy s jejich odvozeninami jsou zastoupeny velice početně mnoha desítkami hesel. Praktická pomůcka je určena pro nejširší okruh uživatelů od laické veřejnosti přes studenty, ekonomy, překladatele a pracovníky správy, justice, advokáty a odborníky činné na akademické půdě.

Bližší informace o nákupu této publikace získáte na: http://www.linde.cz/scripts/detail.asp?id=1122

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

10.03.2008 11:08

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu