České knižní veletrhy

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kde bych získala informace o vývoji českých knižních veletrhů až po současnost.

Odpověď

Dobrý den,
doporučujeme obrátit se s dotazem na Svaz českých knihkupců a nakladatelů http://www.sckn.cz/, kam spadá i společnost Svět knihy, viz níže http://www.svetknihy.cz/cz/menu/profil-spolecnosti/
Společnost Svět knihy byla založena v roce 1997 Svazem českých knihkupců a nakladatelů (SČKN). Hlavní činnosti společnosti jsou zaměřené na propagační podporu českého knižního trhu a na vytváření obchodního prostoru pro české i zahraniční nakladatelské subjekty a firmy hraničních oborů.
Odkazy na další významné veletrhy s knihami je na http://www.hejkal.cz/trh/, Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě a Letní knižní veletrh v Ostravě.
V neposlední řadě doporučujeme obrátit se i na Knihovnu knihovnické literatury, kam oborově Vaše téma spadá http://knihovnam.nkp.cz/sekce.php3?page=04_knihovna_knihovnicke_literatury.htm.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.12.2012 17:17

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu