Cesare Lombroso

Text dotazu

Dobrý den, prosím Vás o pomoc s následujícím problémem: kde by se dali sehnat obrazové materiály k tématu Cesare Lombroso a jeho teorie "rodilého zločince"? Zatím již poměrně dlouho marě pátrám. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, bohužel, ani my jsme nebyli při pátrání po obrazovém materiálu k teorii "rodilého zločince" Cesara Lombrosa ve vybraných dokumentech Národní knihovny úspěšní. Obrazový materiál k dané teorii by měl být součástí knihy:
Cesare Lombroso, Mary Gibson, Nicole Hahn Rafter. Criminal Man. Duke University Press, 2006. p.424. ISBN 0822337231, 9780822337232.
Určitou část knihy si můžete prohlédnout na stránkách Google Books:
http://books.google.com/books?id=yyRaEG-V_70C&printsec=frontcover&hl=cs.
Knihovny v České republice ovšem tuto knihu nenabízejí.( Viz. Souborný katalog ČR: http://sigma.nkp.cz/cze/skc a Jednotná informační brána:
http://www.jib.cz/) Pokud byste měl o knihu zájem, můžete využít mezinárodní meziknihovní výpůjční služby a knihu si zapůjčit ze zahraničí:
http://www.knihovny.cz/page.php3?IDM=4&IDMS=16, mezinárodní meziknihovní služby v NK ČR: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_mmvsj.htm.

Obor

Sociologie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

12.03.2009 15:40

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu