Centrální banka v EU

Text dotazu

Dobrý den, sháním literaturu, resp. jakékoliv zdroje informací, které by se týkaly postavení centrální banky v ekonomice a zejména změnou jejího postavení po vstupu do Eurozóny. Přesným tématem mé práce bude \"Změna postavení ČNB po vstupu do eurozóny.\" Již jsem prošla stránky ČNB, kde se tímto tématem částečně také zabývají. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

v katalogu NK CR - bazi NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc) se nachazi nekolik knih, ktere by se mohly vztahovat k tematu Vasi prace. Pro vyhledani clanku muzete vyuzit clankovou databazi ANL, ktera je volne pristupna na internetu (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc), dalsim zdrojem by mohly byt plnotextove licencovane databaze Anopress (prehled knihoven, ktere maji pristup do Anopressu - http://visk.nkp.cz/VISK8Aseznam.htm) nebo Newton I.T.
(http://www.newtonit.cz) pristupny napr. v Mestke knihovne v Praze (http://www.mlp.cz/infomarint.php). Pro odbornejsi konzultaci bychom Vam doporucili kontaktovat spise knihovny zamerene na oblast ekonomiky:
- Knihovna CNB - http://www.cnb.cz/cz/knihovna_cnb/
- Virtualni ekonomicka knihovna EconLib - http://www.econlib.cz/
- Centrum informacnich a knihovnich sluzeb VSE - http://ciks.vse.cz/
- CERGE - http://www.cerge-ei.cz/library/

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.01.2008 13:56

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu