CENÍK

Text dotazu

DOBRÝ DEN KDE PROSÍM NAJDU CENÍK KOLIK SE PLATÍ ZA VÝPUJČKU CD A DVD NOSIČŮ. V CENÍKU SLUŽEB TO NENÍ. JEDNÁ SE MI HLAVNĚ O HUDEBNÍ ODDĚLENÍ V KARVINÉ FRYŠTÁTĚ. DĚKUJI ZA ODPOVĚD A PŘEJI HEZKÝ DEN

Odpověď

Dobrý den,

Regionální knihovna Karviná nemá žádný poplatek za půjčování CD a DVD nosičů. Musíte mít platný čtenářský průkaz. Tento průkaz se vydává pouze za osobní přítomnosti uživatele, který musí předložit platný průkaz totožnosti a zaplatit registrační poplatek (na 1 rok 200 Kč dospělý uživatel anebo 150 Kč student). Ve Středisku hudby a umění se půjčují CD a DVD na měsíc. Najednou se dají půjčit 3 ks CD + 3 ks DVD.

Přeji hezký den