časopis Social Work

Text dotazu

Zda a jak si můžu se čtenářským průkazem nkp číst časopis Social Work Oxfordské university online?
Díky

Odpověď

Dobrý den,
ano, časopis Social Work máme obsažen v některých z předplacených databázích. Většinou je však dostupný bez posledního roku (je třeba vyzkoušet, podařilo se nám najít i články z roku 2020).

Všechny e-časopisy (včetně Social Work) by měly být vyhledatelné v katalogu Národní knihovny (NKC) https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001736438&local_base=NKC a přes vzdálený přístup se registrovaní uživatelé dostanou do jednotlivých databází (Plné texty - pro registrované uživatele NK ČR).

Časopisy si také můžete vyhledat zde: http://ezb.nkp.cz. Po výběru časopisu (Social Work, ISSN 0037-8046) je možné si prohlédnout, ve kterých databázích je časopis dostupný, event. se poté i do databáze přihlásit. Také je zde možné časopis dohledat třeba v jiné české, případně zahraniční knihovně (odkaz List of participating Institutions with fulltext access pod časopisem). Dostupnost časopisu je znázorněna podle barev semaforu.

Obor

Sociologie

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

18.01.2021 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu