Časopis Slezského muzea IX., Opava 1960, č. 2

Ve které studovně si mohu uvedený časopis
prohlédnout? Jaká je tam otvírací doba? Je nutné se předem objednávat?

Časopis Slezského muzea se nachází ve fondu Národní knihovny a můžete si ho objednat do studovny prostřednictvím naskenovaných katalogů (https://retris.nkp.cz/) , Generální katalog III) nebo papírových lístků dostupných v Hale služeb. Svazky budou následně k dispozici ve Všeobecné studovně, která je otevřená od pondělí do pátku od 9 do 22 hodin, v sobotu od 9 do 19 hodin. Pro objednání exemplářů pomocí naskenovaných katalogů či lístků nemusíte být registrovaným čtenářem NK, pro vstup do studoven je již ovšem nezbytný platný čtenářský průkaz, který si můžete zařídit na místě v Hale služeb (budete potřebovat doklad totožnosti a 110 Kč pro uhrazení poplatku za roční registraci a vystavení průkazu).

Informace o vydaných dokumentech

01.03.2012 13:03