Časopis Slezského muzea IX., Opava 1960, č. 2

Text dotazu

Ve které studovně si mohu uvedený časopis
prohlédnout? Jaká je tam otvírací doba? Je nutné se předem objednávat?

Odpověď

Dobrý den,

Časopis Slezského muzea se nachází ve fondu Národní knihovny a můžete si ho objednat do studovny prostřednictvím naskenovaných katalogů (https://retris.nkp.cz/) , Generální katalog III) nebo papírových lístků dostupných v Hale služeb. Svazky budou následně k dispozici ve Všeobecné studovně, která je otevřená od pondělí do pátku od 9 do 22 hodin, v sobotu od 9 do 19 hodin. Pro objednání exemplářů pomocí naskenovaných katalogů či lístků nemusíte být registrovaným čtenářem NK, pro vstup do studoven je již ovšem nezbytný platný čtenářský průkaz, který si můžete zařídit na místě v Hale služeb (budete potřebovat doklad totožnosti a 110 Kč pro uhrazení poplatku za roční registraci a vystavení průkazu).