časopis Reklama

Text dotazu

Dobrý den, na stránkách České národní bibliografie (http://aip.nkp.cz/engine/webtor.cgi)jsem po vyhledání našla časopis REKLAMA, nakladatel MERKUR, Praha, periodicita 1x měsíčně. Není zde přesně rok vzniku a zániku, který bych potřebovala vědět. A popřípadě zda je tento časopis možno objednat v Národní knihovně ČR. Děkuji.

Odpověď

Dobry den, posilam Vam bibliograficky zaznam casopisu Reklama, pozdeji Propagace

Název Propagace
Nakl. údaje Praha : Merkur, 1962 [1955]-1990
ISSN 0139-8695
Vydáváno Roč. 1, č. 1 (1962)-Roč. 36, č. 12 (1990)
Souč. periodicita 1x měsíčně
Dříve jako Reklama
Další korporace Merkur, s.p. Praha
Poznámka Rozsah a rozměry pro registraci: 32 s., 210/297
Předmět. heslo Česko
Klíčová slova reklama * propagace
MDT 050
MDT 659
Signatura 54 C 13362
NYKODYMOVA, Irena - KOSTALOVA, Eva: Bibliografie periodik vydavanych na uzemi Prahy v letech 1986-1990. Praha: Narodni knihovna, 1992. Sv.2, s.293 uvadi

PROPAGACE
vydava Praha, Min.obchodu a cest.ruchu CSR,od r.1990 Merkur datum vzniku casopisu 1955
redakce: Vaclav.nam. 24, Praha 1,ved. redaktor Ludmila Lipkovska

Periodikum je mozno do studovny objednat na signature 54 C 13362.