časopis Posázavský kraj

Text dotazu

Vazeni, prosim, existoval casopis POSAZAVSKY KRAJ konkretne mi jde o rok 1922? Je u vas dostupny? Bohuzel takhle na prvni pohled se mi jeho majitele nedari najit. ...

Odpověď

Dobrý den, Posázavský kraj je uváděn pod jiným názvem jako Kutnohorské listy. V NK ČR je najdete v naskenovaném katalogu Katif: http://katif.nkp.cz/ .
Generální katalog I > Lenis - Luch > 016: Listy K-Littel > 22160079 - záznam č. 47 (+ okolní záznamy). Signatura 54 A 840.
Prostřednictvím Katifu můžete titul objednat.

Informace o tom, jaká knihovna periodikum má, zjistíte v bázi PER (česká p.) Moravské zemské knihovny, popř. V souborném katalogu ČR/Seriály (zaměřený spíše, leč ne výhradně, na zahraniční periodika).