časopis Ošetrovateľstvo a pôrodná asistencia

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, zda je časopis Ošetrovateľstvo a pôrodná asistencia, ISSN 1336-183X, plně recenzovaný. Děkuji.

slovenský časopis Ošetrovateľstvo a pôrodná asistencia, ISSN 1336-183X vycházel v tištěné podobě do roku 2013 a plně recenzovaný nebyl. Recenzované byly pouze články uveřejněné v Suplementu - vedecké recenzované prílohe, která je součástí titulu. Od roku 2014 vychází časopis pouze online, ISSN 1339-5920 a recenzované články má opět Suplementum - vedecká recenzovaná časť.

Odkaz na periodikum: https://www.sksapa.sk/casopisy-a-publikacie/osetrovatelstvo-a-porodna-asistencia-06-2019.html

Lékařství

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů - specializovaná knihovna

12.02.2020 17:32