časopis Kmit

Text dotazu

Dobrý den, jmenuji se Jiří Bednář a jsem studentem ČZU. Ve Vášem katalogu jsem si našel článek z časopisu Kmit ročník 1998, Děti a media složitý vztah, Jirák J. signatura 367786.
chtěl bych se Vás zeptat, jak je to ohledně jeho zapůjčení když nejsem registovaný čtenář NK.
za odpověď předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

pokud byste chtěl půjčit časopis Kmit, musíte si ho objednat s platnou průkazkou čtenáře NK ČR. Časopis se půjčuje pouze prezenčně a byl by Vám vyexpedován do Všeobecné studovny v Klementinu.

Kdyby Vás zajímal pouze určitý článek, můžete požádat o kopii a to buď formou MVS (Meziknihovní služby, služba mezi knihovnami, tzn., že byste požádal např. Knihovnu ČZU a ta by pro Vás kopii zprostředkovala v NK ČR) nebo sám jako jednotlivec, viz:

Pokyny pro pořizování kopií v NK ČR na objednávku (a -e):

http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_repro_obj.htm#pokyny

b) Objednávání kopií z knihovního fondu NK ČR bez osobní přítomnosti uživatele v knihovně

způsob objednání závaznou objednávku je možné zaslat do Oddělení referenčních a meziknihovních služeb buď písemně, faxem, e-mailem,...

způsob dodání kopie je možné vyzvednout přímo v NK ČR (Referenční centrum), zaslat na uvedenou adresu,...

způsob úhrady v hotovosti, při osobním převzetí kopií fakturou - u institucí a pro zahraniční klienty složenkou - kopie zasílané na území ČR na dobírku - kopie zasílané na území ČR (při celkové ceně zakázky nad 500,- Kč) Reprografické služby jsou účtovány podle platného ceníku http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#12.

Při žádosti o kopii článku průkazku uživatele NK ČR nepotřebujete.

http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#12.

Při žádosti o kopii článku průkazku uživatele NK ČR nepotřebujete.