časopis d Test - testy spotřebičů

Text dotazu

Je možné si vypůjčit v Městské knihovně v Jablonci nad Nisou časopis d Test? Jsou uvedeny v časopise celé testy spotřebičů?

Odpověď

Dobrý den,

časopis dTest v naší knihovně odebíráme ve dvou výtiscích. Půjčit si ho můžete v oddělení pro dospělé čtenáře na 14 dnů, případně si ho můžete přečíst v naší čítárně, kde ale absenčně periodika nepůjčujeme. V přízemí budovy si můžete Vámi vybraný článek okopírovat. Časopis obsahuje celé testy vybraných výrobků či spotřebičů a různé užitečné rady.

Použité zdroje

časopis dTest
inernetové stránky vydavatele časopisu www.dtest.cz