budova knihovny na Borech

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budova knihovny na Borech funguje jako výpůjční místo nebo je pouze skladem? Chtěla bych se nově registrovat kvůli škole (pedagogická fakulta) a zatím hledám, jak vůbec fungujete a tak... děkuji

Odpověď

Dobrý den,

odpovídáme k Vašemu dnešnímu dotazu položenému prostřednictvím služby PSK.

Veškeré služby pro veřejnost jsou poskytované pouze v hlavní budově Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje (dále jen SVK PK) a také v Oddělení zahraničních knihoven v Evropském domě na náměstí Republiky č. 12, viz
http://svkpk.cz/kontakty/kudy-k-nam/.


Detašované pracoviště SVK PK) na Borech je veřejnosti zcela uzavřeným provozem. Kromě skladů v něm sídlí např. Oddělení doplňování a zpracování knihovních fondů, Pracoviště revize a retrokonverze knihovních fondů, Konzervátorská dílna atp.

Veškeré informace najdete na našich webových stránkách na
www.svkpk.cz. Vše, co se týká členství, objednávání a půjčování v SVK PK najdete na: http://svkpk.cz/pro-verejnost/absencni-sluzby/ nebo http://svkpk.cz/pro-verejnost/jste-tu-poprve/.

 

Použité zdroje

webové stránky SVK PK

Obor

Informace o knihovně

Okres

Plzeň-město

Knihovna

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje v Plzni

Datum zadání dotazu

01.06.2016 10:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu