Britský časopis "Farmers weekly"

Text dotazu

Dobrý den, prosím laskavě o informaci, zda bych si mohl vypůjčit starší ročníky časopisu "Farmers weekly". Jednalo by se o roky; 1990, 1991, 1992, 1993.

Odpověď

Dobrý den,

těší nás Váš zájem o naše časopisy Farmers Weekly (1990-1993), které skutečně máme, ale jsou uloženy v našem depozitní skladu v Kojeticích u Prahy.

Pro Vaši představu je to za uvedené období cca 35 svazků.

Informace k výpůjčkám najdete na: http://www.knihovnasvehly.cz/vypujcni-sluzby/

a obraťte se prosím tedy přímo se svým požadavkem na výpucky@uzei.cz

Pro možné studium případně i přímo v Kojeticích u Prahy, je ale potřeba mít předem naši platnou čtenářskou legitimaci.