brigáda

Text dotazu

dobrý den, měla bych zájem o brigádu v dětském oddělení knih , mám namysli třeba vracení knih zpět do regálu nebo pomoc hledání správné knihy pro zákazníka

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o brigádu v dětském oddělení. Z finančních důvodů Vám ale můžeme nabídnout pouze práci dobrovolnickou (tedy zdarma). Pokud byste měla zájem o tento způsob spolupráce, ozvěte se prosím přímo vedoucí dětského oddělení paní Markétě Poživilové (tel. 601 576 800, pozivilova@knihovnahk.cz), která by s Vámi domluvila podrobnosti.