Brdek, Miroslav

Text dotazu

Stručné informace (profese, kariéra, působení, publikační činnost) o autorovi knihy Trendy v evropské sociální politice (Miroslav Brdek)

Odpověď

Dobrý den, základní biografické údaje o tomto autorovi naleznete v bázi AUT, která je volně dostupná na našich stránkách http://sigma.nkp.cz/F/ , zde je uvedeno

Brdek, Miroslav, 1930-  
Biograf.údaje 
Narozen 2.4.1930 v Praze. Doc., Ing., CSc., ekonom a vysokoškolský pedagog. Práce v oboru sociální politiky.
Přehled jeho publikační činnosti sestavíte z báze NKC (knihy), báze ANL (články v českých časopisech od roku 1991) – báze NKČR viz odkaz výše, tištěné bibliografii Články v českých časopisech 1953-1990 (dostupná v Referenčním centru), případně v databázi Web of Science pro publikovaní v zahraničních periodikách – viz seznam online zdrojů v naší knihovně - http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_infozdroje_han.php3 , připadně pro zahraniční monografie doporučujeme využít rozhraní UK v Karlsruhe http://www.ubka.uni-karlsruhe.de/kvk.html

Další informace – studium a působení jsou k dispozici např. http://www.universityswiss.ch/cz/docenti/s_brdek.htm (nebo anglická verze http://www.universityswiss.ch/docenti/s_brdek.htm ).

Obor

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.01.2009 11:17

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu