Bouřky - bakalářská práce

Text dotazu

Dobrý den,
Dovolila bych si Vás oslovit ohledně získávání materiálů k mé bakalářské práci. Jedná se o téma - historické bouřky ( bouřkové události ) ve Středočeském kraji. Byla bych vděčná za jakoukoliv radu, pomoc nebo odkaz na zdroje, které bych mohla použit, ať už se jedná o obecnou literaturu o bouřkách, nebo historické záznamy či statistiky týkající se zadaného území. Téma práce mám prozatím "otevřené", takže budu vděčná za jakékoliv zajímavosti a nápady ke zpracování ohledně bouřek ve Středočeském kraji. Předem mockrát děkuji za ochotu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Odpověď

Dobrý den,

na téma bouřky máme v naší knihovně jen několik článků z regionálního tisku, ve statistikách jsem toto téma zpracované nenašla. Doporučují vám, abyste se obrátila na archiv, kde mají mnohem starší noviny a možná budou mít i nějaké statistiky.