Bodlák časopis

Text dotazu

Dobrý den , dnes jsem byl v archivu v České Lípě a v zápisech obce Horní Police jsem našel informaci, že v roce 1946 vycházel časopis pro dětí a mládež. Jmenoval se Bodlák. Můžete mi prosím podat o něm nějakou informaci.
Děkuji s pozdravem Josef Doškář
mobil 724 086 487

Odpověď

Dobrý den,

 

prověřili jsme dostupné bibliografie časopiseckých publikací z tohoto období, o časopise s názvem „Bodlák“ jsme ovšem nenašli jedinou zmínku. Podobné periodikum není evidováno ani v našich katalozích (a to jak elektronických, tak lístkových). V Souborném katalogu České republiky jsme našli pouze Bodlák : časopis zaměstnanců družstva bratrství, vydávaný místní ZS ROH v Praze v roce 1952 (viz http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000108087&local_base=SKC).

Pokud se jednalo skutečně o lokální časopis, vydávaný a distribuovaný v konkrétní obci, bude nejspíše lepší zkusit se obrátit na regionální knihovnu (např. na Městskou knihovnu Česká Lípa nebo na Krajskou vědeckou knihovnu v Liberci).

 

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

01.07.2015 19:36

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu