Bibliografické údaje (Zkuste vařit zdravě)

Text dotazu

Dobrý den, potřebovla bych zjistit nějaké další bibliografické údaje o této knize či brožuře? Nevím zda dané údaje jsou přesné. Registruje NK i vydávané brožury?
Zkuste vařit zdravě
Autoři: Komise žen Přátel přírodní výživy pod vedením Milady Stroblové (str.
2 - 12), Ludmila Růžková (str. 13, 14, 17, 18, 23), manželé Škvařilovi (str.
14-16, 19.-21)
ilustrace: Renáta Těhníková
Vydáno ke dni Země 22. 4. 1990
Spracováno ve spolupráci s Kanceláří Brontosaura, Bubenská 6, Praha 7 a s Přáteli přírodní výživy, Praha. Počet stran 22.

Odpověď

Dobrý den,  Národní knihovna ČR by měla do svého fondu od nakladatelů povinně dostávat 2 exempláře všech dokumentů vydaných na území ČR, na něž se vztahuje zákon o povinném výtisku (http://www.nkp.cz/pages/weba_zakonpv_neper.htm), domníváme se tedy, že i brožury. Ovšem záleží na tom, zda vydavatel povinný výtisk knihovně odevzdal. Jelikož jsme brožurku nenalezli ani v elektronickém katalogu NK ČR (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc), ani v naskenovaných lístkových katalozích Katif (http://katif.nkp.cz), které slouží pro dohledávání starších, dosud nezpracovaných dokumentů, s největší pravděpodobností se bude jednat o tento případ.

Pokusili jsme se dohledat publikaci v jiných knihovnách, ale uspěli jsme pouze v katalogu Univerzitní knihovny Ostravské univerzity (http://knihovna.osu.cz/, https://metodej.osu.cz/OPAC/servlet), uvádíme přesné údaje z nalezeného záznamu:

Autor (osobní jméno): Stroblová, Milada

Údaje o názvu: Zkuste vařit zdravě

Druh dokumentu: textový dokument

Nakladatelské údaje: Praha : Přátelé přírodní výživy, 1990

Poznámky: Rekat.

Předmětové heslo / Tezaurus: kuchařské recepty, vegetariánství

Více informací získáte asi pouze ze samotného dokumentu buď přímo ve zmíněné knihovně, nebo si ho můžete vypůjčit také pomocí meziknihovní výpůjční služby (MVS), kterou by pro Vás měla zajistit knihovna, kterou navštěvujete.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.06.2009 13:58

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu