Bezhotovostní platba

Text dotazu

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda knihovna plánuje v brzké době řešení plateb bezhotovostním způsobem. Například, překročím-li výpujční dobu a nemohu si již knihu online prodloužit. Potěšilo by mě, kdyby šlo teto drobný poplatek uhradit bezhotovostně a knihu prodloužit online, abych nemusel zbytečně zdlouhavě cestovat do knihovny a zdržovat paní na přepážce i sám sebe :-)

Děkuji

S pozdravem

Jirka Simon

Odpověď

Dobrý den,

bezhotovostně lze u nás platit dvěma způsoby: platební kartou na terminálu v knihovně

                                                                            převodem z účtu na účet knihovny

Dluh vám bude smazán až po zaplacení a příchodu platby na náš účet. Mezitím může nabíhat další upomínka z prodlení.  Po zaplacení můžete knihy prodloužit o další měsíc, pokud je na knihu rezervace nebo máte dokument déle než 93 dní, neprodlouží se vám.

Rádi vás obsloužíme osobně v naší knihovně.